Vibrátor, kamarád nejen pro osamocené ženy

I my jsme se nechaly unést šílenstvím nazývané 50 odstínů šedi a byly dokonce v kině. Film jako takový mě příliš nezaujal, ale myšlenka na erotické pomůcky mi nešla z hlavy. Proto jsem zabrousila na internetu a našla si pár informací o vibrátorech. Následně jsem jeden zakoupila a vyzkoušela.

Ve filmu robertek přímo nebyl, ale napadlo mě to spíš než bičíky a pouta. Když přítel odjede na služebku, tak těžko se budu doma sama svazovat a mlátit bičem. Pro občasnou slaměnou vdovu je tedy nejlepší pořídit si vibrátor. Obecně existují dva typy umělých penisů. Starší název dildo označuje umělý penis bez motorku. Dnes existuje celá řada úprav, jako anální dildo, s přísavkou, připínací, dvojité apod. Spíše si s ním vyhrají páry. Vibrátor je potom novější název pro umělý penis s motorkem. Ten vyvolává vibrace, případně pulsace. Vibrace asi každý ví, co znamená. Pulsace označuje, v jakých intervalech a jak silně probíhá vibrace. Například vibrátor vibruje s měnící se intenzitou a v občasných několika vteřinových přestávkách.

Další důležitý parametr při výběru je materiál. Původně se vyráběly z plastu. Dnes se jako hlavní materiál používá gel nebo silikon. Silikon je vždy dražší. Na druhou stranu má řadu skvělých vlastností. Na dotek je téměř jako kůže, nevydává žádný zápach. Gelový vibrátor má mikro pórovitý povrch, je třeba jej důkladně očistit po použití. Gumový odér po několika použitích odezní. Cena je zpravidla nižší než u silikonu.
Tvar vibrátoru záleží na vkusu každého kupujícího. Kromě hladkého válečku nebo válečku s výstupky je nejpoužívanější asi tvar, napodobenina penisu. Tu můžete pořídit s varlaty nebo bez. Doporučuje se spíše bez varlat. Lépe se s ním manipuluje v dírce. Kromě motorku můžete pořídit různé přídavky jako přísavku (nemusíte pak robertek držet, stačí přitisknout k hladkému povrchu a pak už jen přirážet), připínací pásky. Existují i vibrátory na klitoris nebo masážní. Ty ale nejsou vzhledově příliš doladěné a ani jejich oblibami mezi ženami není velká.

Po přečteční několika článků na www.vibratorydildo.cz jsem pořídla silikonový anální vibrátor Borůvka 2 za necelých tisíc korun (pro srovnání: některé typy lze pořídit i za tři – čtyři tisíce korun). Má několik stupňů vibrací a pár programů pulsací. Velkou výhodou je, že vše ovládám jednoduše jedním tlačítkem. Má tvar penisu, optimální použitelnou délku 16 cm, která mi vyhovuje. Šířka 4 cm je trošku šírší pro můj zadeček, ale i tam jej ráda občas vsunu. Koupila jsem jej přes internet, což je úplně nejlepší cesta k pořízení erotické hračky. Přišel zabalený v neurčitém obalu od kokrétní osoby. Nikdo tedy nepozná, že uvnitř je zrovna erotická pomůcka. K tomu jsem přikoupila lubrikační gel na bázi vody (silikonový gel se používat nesmi, naleptává a ničí povrch robertka). Hry s touto hračkou mi uspokojivě na pár dní nahradí mého muže. Časem bych chtěla zkusit hračku zapojit do společných hrátek s mým mužem. Prý to většinou muži přijmou velmi dobře a nebrání se tomu.