Pánské mikiny – stejné, stejné stejné

vyšla jsem si teď o víkendu na nákup. Po dlouhé době jsem si chtěla udělat radost tím, že koupím nějaký kus oblečení pro svého muže. Je ten typ, který rád chodí v pár oblíbených věcech, což nutně znamená že se mu všecky hadry ošoupají dříve a vydrží méně mě než jiným lidem.
Měla jsem zálusk na nějaké rifle či kalhoty. Líbí se mi na chalepch takové ty balnění cihlové či rezavé….. co se dneska nosí, nadává se jim Chinosy nebo tak nějak 🙂 Nicméně měla jsem tedy problém s tím, že mi prostě přišly moc úplé a jak znám mého muže, už ho slyším…..(„připadám jsem si v nich jako buzík“). Některé podle šírky spodní nohavice by dle mě měl dokonce problém přetáhnout přes lýtko při svlékání 🙂 Takže jsem to zavrhla. Rifle byly nějaké drahé, ale to nic…přežila bych to ale nic mě nezaujalo.

Ve všech obchodech mají to samébílá módní pánská mikina Gant

Znáte ten pocit… když se těšíte že si něco nebo svému muži koupíte a uděláte si radost, ale ono i když někde chcete nechat peníze, tak v podstatě není kde. Pomaličku si začínám zvykat na fakt, že libovější kousky pro chlapy jsou spíše na netu. A tak protože jsem měla vyjímečně chuť utrácet, řekla jsem si že ty jeho mikiny už dosluhují a tak se mrknu aspoň po nich když už jsem vyšla. Takže začalo klasické kolečko, NewYorker… ceny od 499-1200 ale mám li být upřímná… vše na stejné brdo. Lišily se snad jen barvou a vzhledem k rozdílu cen asi materiálem. Nejsem nějaký módní fajnšmekryně, ale obyčejný shit za 800 kil…za ty porachy prostě už ty mikiny musí nějak vypadat. Upřímně řečeno bych se mohla rozepsat, jak jsem obešla Hmko, GAS,Galant a další ale v podstatě to dopadlo stejně. V Gantu jsem našla pěkný kousek.( zde fotka bálé mikiny GANT) jenže 1600 za mikinu.

Originalitu hledejte na internetu

Naštvaná jsem došla domů bez ničeho, přičemž úsměv mojí půlky a komentář, že věděl že si jako vždy nic nevyberu a nakonec kupím na netu mě donutil opravdu sednout a googlovat. Osobně to dělám tak, že zadám to co hledám a vyhledávám přes obrázky. Takže jsem zadala mikiny a podle obrázků hledala Našla jsem hadry od Wayfareru a Dempsey. V podstě to byly podobné kusy ale vzhledem k blízkosti Demspeye jsem zvolil osobní odběr a vyzvedla. Takže pokud chcete mrkněte na odkaz pod slovem mikiny ( rozhodla jsem se je podpořit odkazem – pán byl ochotný sympaťák a rozbalil mi více modelů, což né vždy je samozřejmost) a rovnou koupila i pro svojí maličkost 🙂 Včera jsme se společně vyfotili na horách a myslím že nám to sluší.

naše rodina má moderní pánské mikiny