Správné doplňky stravy omezí vypadávání vlasů

Jednou z hlavních ženských starostí je péče o vlasy. Každá (bez vyjímky) žena si na nich hodně zakládá snaží se o co nejhustší porost a výrazný lesk. Nejčastějším problémem s vlasy je pro ženu vypadávání vlasů, ztráta lesku a zvýšené množství zlomených vlasů. Málokterá žena ale ví, že správnými doplňky stravy může vypadávání výrazně omezit.

Prvním příznakem je třepení konečků

Měli bychom znát, jak co nejdříve rozpoznat začínající problémy s vlasy. Jedním z prvních příznáků vypadávání (respektive celkového oslabení vlasů) je třepení konečků a ztráta přirozeného lesku. Na rozdíl od lámání, ztrátu lesku rozpoznáme mnohem hůře, protože většina že si dnes vlasy barví. Třepení konečků je do určité míry přirozené, zejména u žen s dlouhými vlasy dochází při při chůzi, běhu, otáčení hlavy k pohybu vlasů po zádech a jejich mechanickému poškozování. Prevence tohoto přirozeného poškození je pravidelná návštěva kadeřníka a zastřižení vlasů. Při zvýšeném množství zlomených vlasů by jste měly zbystřit a hledat další přičiny. Po lámání následuje zvýšené množství vypadlých vlasů. To můžete sledovat například ve sprše při mytí hlavy. Může být způsobeno dědičně, stresem nebo nevhodnou kosmetikou či léky. Velmi často jsou důvody zhoršení kvality nedostatek určitých látek v těle.

Doplňtě živiny s donna hair forte

Na trhu je několik příprávků, které mají dodat kompletní mix vhodných látek do těla a pomoci nápravě nezdravých vlasů. Velmi známý je Biopsil, na trhu již přes deset let za velmi nízkou cenu. Před třemi roky se objevil přípravek firmy Simply you pharmaceuticals s názvem donna hair. Nejvýhodnější balení donna hair je s 90 kapslemi a šperkemPřed rokem firma uvedla na trh jeho vylepšnou a silnější verzi donna hair forte. Přípravek působí ve čtyřech oblastech zdravotní stavu vlasu. Je to správná výživa a růst vlasů, sílá a pevnost vlasů, udržení barvy a zdravého lesku, podpoření pokožky hlavy (působení na kořínky vlasů). Těchto efektů je dosaženo správně vyváženým mixem látkem. Z aminokyselin je to methionin, tyrosin a cystein, látky s antioxidačními účinky, které tvoří základ vlasové hmoty a zvyšují pevnost a lesk. Pivovarské kvasnice obecně zvyšují imunitu organismu a jsou významným zdroj na vitamín B. Dále extrakty z přesličky rolní nebo kopřivy dvoudomé, která zlepšuje prokrvování přes dodávání železa. Vysoušení kůže a šupinatění na hlavě zamezuje přísun vitamínu A a také zinek. Toto je pouze část výčtu celého složení.

Jedna kapsle za pětikorunu

Dávkování donnahair je zajištěno rozpustnými kapslemi. Každý den jedna kapsle zajistí optimální přísun látek ve vyváženém poměru. Pokud zvážíme příspěvky a zkušenosti zákazníků na diskuzích, tak je třeba počítat s dlouhodobějším účinkem. Měsíc je rozhodně málo. Proto je doporučeno největší balení s 90 kapslemi, které vám vydrží na tři měsíce. Po této době by už jste měli zřetelně pozorovat výsledek a zlepšení. Navíc toto největší balení je nejvýhodnější, protože jedna kapsle vyjde asi na 5,50 Kč (celé balení stojí mezi 470 – 600 kč). Navíc je přiložen i dárek. Šperk (náušnice či přívěšek) z dílny Swarovski. Donna hair forte jistě stojí za to vyzkoušet a otestovat vliv mixu látek pro výživu a krásu vašich vlasů.